ברוכים הבאים לזיגאזו, עולם של משחקי העשרה מבית קומפדיה, המציע לילדיכם שעות של כיף ולמידה בסביבה בטוחה. הרשמו חינם.
משחקים

בזיגאזו תמצאו עשרות משחקי העשרה שילדים אוהבים לשחק, ואנחנו בקומפדיה אוהבים ליצור. במשחקים שלנו תפגשו דמויות מוכרות ואהובות כמו איתמר, דני הדוור, לאסי, ודמויות חדשות שנוצרו במיוחד עבור העולם הוירטואלי של זיגאזו. כל המשחקים שלנו משלבים לימוד והנאה, ועוזרים לילדיכם לפתח כישורי חשבון, לוגיקה, שפה, אנגלית וזכרון. כדי לגלות איזה משחקים מתאימים לילדיכם מהמבחר העצום של משחקינו לחצו על הקישור המתאים בהמשך העמוד.


חוויה וירטואלית בלתי נשכחת
הירשמו עכשיו חינם לעולם הוירטואלי של זיגאזו ותוכלו לצאת להרפתקה מדהימה יחד עם ילדיכם

 

אפליקציה למחשב האישי
רוצים לקבל גישה לעשרות כותרים מלאים של קומפדיה? התקינו חינם את אפליקציית המשחקים שלנו, ZigaPlay, ותקבלו גישה מהירה ובטוחה ישירות מהמחשב שלכם למשחקים המוכרים והאהובים.


קטלוג המשחקים של קומפדיה
לקטלוג המשחקים המלא של קומפדיה, הכולל את כל המשחקים הנמכרים ברשתות השיווק השונות, לחצו כאן.


למידע נוסף על חברת קומפדיה
כדי ללמוד עוד על קומפדיה ועל הנסיון העשיר שלנו בפיתוח משחקי לומדה לילדים לחצו כאן.

 

ברוכים הבאים לעולם הוירטואלי של זיגאזו מבית קומפדיה, עולם המספק לילדיכם חווית משחק ולימוד בלתי נשכחת עם הדמויות האהובות עליהם. זיגזו הוא העולם הוירטואלי המוביל בתחום המשחקים הלימודיים לילדים ברשת. בזיגאזו ילדים יכולים ללמוד, לשחק, לגלות וליצור עם חברים אהובים כמו ספורטקוס מלייזיטאון, הפנתר הוורוד ואיתמר. עם הצטרפותכם לזיגזו ילדיכם יוכלו לשחק באתר האינטרנט וגם לשחק בעשרות כותרי קומפדיה באמצעות אפליקציית המשחקים הייחודית שלנו. הצטרפו עוד היום למסע הרפתקאות קסום בזיגאזו, ותיהנו ממבחר עצום של משחקי חשיבה, משחקי לומדה, ומשחקים מאתגרים המותאמים באופן אישי לכל ילד.

הצטרפו עכשיו לזיגזו ותיהנו גם מעשרות כותרי העשרה של קומפדיה, החברה המובילה בישראל לפיתוח משחקי למידה לילדים. בזיגאזו הילדים יוכלו לבלות שעות במשחקים מותאמים לרמתם האישית, וההורים יוכלו להיות בטוחים שילדיהם נמצאים בסביבה מאתגרת, תומכת ומאובטחת.

בזיגאזו תמצאו משחקים ברשת וכותרים להורדה. בזיגאזו מבחר עשיר של משחקים לימודיים לילדים בגילאי 4-10 בתחומים שונים, התורמים לפיתוח כישורי השפה, החשיבה הכמותית והחשיבה היצירתית.

 

לקראת חג החנוכה שירי הפסטיגל מגיעים לזיגאזו במשחק Rock On פסטיגל! בואו לנגן ולשיר עם כוכבי הפסטיגל בזיגזו את שירי פסטיגל גיים און ושירי פסטיגל משנים קודמות! השתתפו בתחרות נושאת הפרסים של משחק רוק און פסטיגל - כל שבוע יש זוכים חדשים! אנו מחלקים כרטיסים לפסטיגל ועוד המון הפתעות מדליקות!

 למידע נוסף